Game-Tron

Strona o Grach ... Wszystko na temat Świata Gier .

Ogłoszenie


#1 2009-12-17 13:50:12

 Itachi666

Kolekcjoner gier na konsolę PlayStation i maniak gier Final Fantasy

24133337
Skąd: Radomsko/Astral World
Zarejestrowany: 2009-12-13
Posty: 106
Punktów :   
WWW

Nowy dobrze prosperujący serwis do wymiany gier.

Dziś w nocy znalazłem fajny portal http://goozex.eu/referral.asp?idr=522863164564 (jak zarejestrujecie się przez ten link to mi pomożecie ).

Oto cytat z FAQ na stronie:

"W Goozex robimy wszystko, by umożliwić graczom wymianę jak największej liczby gier na najlepsze platformy za niską cenę!
W Goozex dostajesz grę, jaką chcesz za jedyne €1 od każdej transakcji i możesz grać w nią, jak długo zechcesz. Możesz wymienić wszystkie Twoje gry w łatwej w obsłudze i, co najważniejsze, bezpiecznej sieci, która obejmuje całą Europę.

Goozex korzysta z wewnętrznego systemu punktów - zamiast pieniędzy - aby zapewnić Twoim grom ich pełną wartość rynkową. Nie jesteś zmuszony znaleźć partnera transakcji, który będzie chciał Twoje gry: wymieniasz Twoje gry na punkty, a następnie za punkty zamawiasz inne gry od pozostałych Użytkowników. Goozex bierze na siebie dobranie najlepszego partnera dla Twojej transakcji. To proste, wygodne i niewymagające wysiłku!"

W serwisie dostajemy na start 100 punktów od razu po rejestracji i po pełnej aktywacji konta i możemy zamienic te 100 punktów na jakąś grę np jakąś na GBA.

Po wybraniu interesującej nas oferty klikamy na aktywuj i czekam aż wysyłkodawca czyli osoba która ma nam wysłąć tą grę potwierdzi.

Po czym czekamy parę dni aż gra do nas dojdzie drogą pocztową i cieszymy się nową grą za darmo.

Lecz jest jeden haczyk:

-Na początku po zamówieniu pierwszej gry nie płacimy kompletnie nic.
Lecz podczas następnych naszych zakupów płacimy 1 euro (4zł z groszami) przy odbiorze.

-Po zakupieniu pierwszej gry na następną musimy uzbierać odpowiednia ilość punktów czyli musimy wystawić jakąś grę na sprzedaż i pokryć koszty jej wysyłki do odbiorcy.

Moja opinia:

Plusy:

-Możliwosci wymiany grami z ludzmi z całego świata bez wpłacania żadnych pieniędzy.

-Można pozbyć się niechcianych nam gier odsprzedając je (niektóre rzadko dostępne tytuły są drogie)
zresztą jak inne najnowsze hity na next-genowe konsole.

-W miarę szybki odbiór zamówionej gry.

-Możliwosc wyboru towaru czyli czy chcemy grę kompletną np w pudełku i z książka czy może wolimy grę bez pudełka.

-Możliwosc dodawania komentarzy do profili osób od których kupujemy daną grę (coś w stylu naszego allegro).

-Rejestracja tylko dla użytkowników powyżej 18 roku życia.

-Póżniejsza możliwosc zmiany własnego adresu zamieszkania co czasami jest bardzo przydatne .

Minusy:

-Mało gier jest czasami dostępnych i są długie kolejki  po niektóre z nich.

-Niektóre gry mogą być czasami porysowane kub uszkodzone.

-Zbyt mała ilosc przyznawanych nam punktów za dana grę np ja dałem Fable na sprzedaż i oferują mi za grę 100 punktów a za grę dałęm 35 złoty.

Ps.Zamówiłem już grę Yu-Gi-Oh! Reshef of Destruction na GBA której jestem maniakiem.


Nikt nie będzie żył za ciebie...

''Gonna let you mother fuckers die''

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.knightsofharmony.pun.pl www.aa-xhodon.pun.pl www.serwerrp.pun.pl www.sga.pun.pl www.motofani-podkarpacie.pun.pl